ВК "Мукачево" обіграло "Смурфиків" на міському чемпіонаті

В спортивних залах НВК "Гармонія", ЗОШ №11 та ЗОШ №13протягом місяця проходив відкритий чемпіонат міста з волейболу серед аматорських команд, в якому прийняло участь 12 команд (120 учасників).

Ігри відбувалися в запеклій боротьбі, гравці демонстрували хорошу техніку та фізичну підготовку. Доля зустрічі часто вирішувалась в трьох партіях.

Без єдиної поразки весь турнір відіграла команда ВК "Мукачево", яка обіграла в запеклій боротьбі минулорічних переможців ВК "Смурфики" вони і стали переможцями чемпіонату, друге місце у команди ВК "Смурфики". Бронзовим призером стала команда ВК "Новатор".

Призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та волейбольними м’ячами від керівництва міста,- пише Мукачівська міськрада.