Новини

В УжНУ перевіряли викладачів на знання англійської

За підтримки проекту Британської ради в Україні «Англійська мова для університетів» 29 червня в зеленому корпусі УжНУ викладачі пройшли тестування, що допомагає перевірити свої знання з англійської, а виявлені прогалини відтак підкоригувати.

До участі в такому випробуванні зголосилося 37 охочих із 13 факультетів, відділу міжнародного освітнього та наукового співробітництва й кафедри іноземних мов.

Завідувачка кафедри міжкультурних комунікацій факультету туризму та МК Руслана Жовтані пояснює:

«Цей проект призначений допомогти університетам досягти якісного рівня викладання навчальних дисциплін іноземною мовою, а також англійської мови за професійним спрямуванням. Програма спрямована на викладачів мови за професійним спрямуванням та на лекторів».

Такі проекти корисні не тільки нагодою удосконалити знання – вони відкривають перспективи, зокрема можливість брати участь у міжнародному освітньому житті. Крім того, цей проект ще й покликаний допомогти викладачам, котрі викладають фахові дисципліни іноземним студентам, правильно створити робочі програми, організувати навчальний процес.

Перевірити свої знання іноземної мови вирішила й проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, яка розповіла: «Насправді я дуже хвилююся й відчуваю легкий мандраж. Хочу перевірити свої знання й підтвердити рівень В-2 для здобуття наукового ступеня професора. Це хороший стимул, щоб удосконалювати володіння англійською».

Учасники тестування були поділені на 2 групи й виконували завдання по черзі й у кілька етапів. Після інструктажу свої знання доводили протягом 4 годин!

«Цей проект спрямований на те, щоб допомогти викладачам методично, зокрема скоригувати навчальні програми, підібрати той матеріал, який потрібен для вивчення мови не на мовнопрофільних факультетах. Завдання класичні: охоплюють аудіювання, читання (для перевірки граматики і словникового запасу), письмо та мовлення. В інтернеті є демо-версія програми, тож учасники тестування попередньо могли ознайомитися з типовими завданнями», – зауважує викладач факультету туризму та МК Людмила Коваль.

Після тестування є можливість пройти тренінги, де можна удосконалити свої знання на практиці. Із викладачами працюватимуть експерти, що допоможуть налагодити не тільки практичну діяльність, а й роботу з документацією. Експерт відвідуватиме лекції та практичні, вестиме живий діалог для поліпшення якості навчання в нашому університеті.

Ксенія Шокіна

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.