В ужгородському дитсадку відкрили фізіотерапевтичний кабінет

В ужгородському дитсадку відкрили фізіотерапевтичний кабінет

Фізіотерапевтичний кабінет, де проводитимуть профілактично-лікувальні процедури, відкрили з нового навчального року в дошкільному навчальному закладі № 42 «Джерельце» в Ужгороді. Дитсадок - один з найбільших у місті, розташований у Новому районі, заклад відвідує понад 400 діток від 2 до 6 років, інформують у міськраді.
Проведення фізіотерапевтичних процедур у дошкільному закладі – це універсальний та дієвий спосіб оздоровлення або доліковування дітей, які перехворіли та повернулися у колектив, профілактика дерматологічних, терапевтичних, неврологічних захворювань та зміцнення імунітету. Усі процедури проводить медсестра лише за призначенням лікаря-педіатра.

За словами керівника дитсадка Оксани Касинець, для фізіотерапевтичного кабінету придбали тубус-кварц, ультразвуковий інгалятор, озонатор повітря і води, опромінювач бактерицидний, портативний апарат для дарсонвалізації, апарат для приготування сиглентно-кисневої пінки та аромолампу для аерофітотерапії. І дирекція, і весь педколектив працюють так, щоб дітки почувалися у садочку комфортно. Візит до лікувальної установи та спілкування з лікарями не завжди приємний для малюків, натомість на процедури у садочку вони ходять залюбки. Смакують дітям і кисневі коктейлі, які їм готують вихователі та медсестра.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...