В Ужгороді відзначили Міжнародний день ромів

В Ужгороді відзначили Міжнародний день ромів

«Хочу бути хорошим чоловіком», – так назвав свій малюнок на конкурсі про професію мрії один із першокласників Ужгородської ЗОШ №13, де вчаться переважно ромські діти. Інші школярі хочуть бути стюардесами, лікарями, перукарями, вчителями, аніматорами, майстрами тату, космонавтами, поліцейськими тощо, а також феями, принцами і принцесами. Це вони відобразили у своїх малюнках на конкурс «Професія моєї мрії» або «Професія у моїй сім’ї», який зорганізували управління освіти Ужгородської міської ради, міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та благодійний фонд «Ромське життя». 


Призи за малюнки, а також за кращі писанки до шкільної великодньої композиції сьогодні вручали на святі, яке на подвір’ї біля школи організували самі роми з нагоди Міжнародного дня ромів, який відзначається 8 квітня. 

На святкуванні з вітальним словом виступив заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Відзначив, наскільки творчими є ромські діти і як важливо, аби вони ходили до школи, здобували освіту. Подякував також усім педагогам школи, організаторам святкування, усім лідерам ромських громад і представникам благодійних організацій, які долучаються до допомоги ромській громаді. 

Про професії, в яких роми з давніх-давен є кращими, і різноманіття фахів, де бачать себе діти, про що засвідчили їхні малюнки, наголосив у своєму виступі директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ужгородської міської ради Іван Фленько. 

Продовжили святкування виступи виконавців, співочих та танцювальних, переважно дитячих колективів.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...