В Ужгороді відбудеться прем’єра трагікомедії «Круті віражі»

8-9 квітня о 18.00 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв покаже нову прем’єру на малій сцені – французьку трагікомедію «Круті віражі» сучасного автора Еріка Ассу. Режисером-постановником вистави є Михайло Фіщенко, якому днями присвоєно звання заслуженого артиста України. У суботу і неділю на камерну сцену вийдуть двоє акторів: П’єр – заслужений артист України Степан Барабаш, Джульєтта -   дебютантка театру - Дар’я Горшкова,  випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

В анотація до вистави зазначається: «Усе наше швидкоплинне життя  -- химерне переплетення безлічі доріг. Деякі з них – прямі, але є й такі, що раптово утворюють круті віражі, перевертаючи все наше буття з ніг на голову. Саме так і сталося з немолодим, солідним чоловіком, на ім’я П’єр, що одного разу привів у свій дім юну вродливу дівчину. Апартаменти вільні! Дружина поїхала відпочивати разом із сином на гірськолижний курорт. Тож вечір у товаристві чарівної красуні Джульєтти обіцяє бути надзвичайно приємним. Але тут і очікує П’єра перший крутий віраж…»

«Круті віражі» -- п’ята прем’єра Закарпатського муздрамтеатру цього сезону. Глядачі вже мали змогу побачити нові вистави «9 життів у 9 ночах», «Гамлет», «Дивовижна пташечка» та «Задуши мене в обіймах». Виставу «Круті віражі» буде показано і в рамках першого всеукраїнського театрального фестивалю камерного мистецтва «Під цвітом сакури», що пройде в Ужгороді з 20 по 26 квітня.

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичною частиною Закарпатського академічного обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...