Новини

В Ужгороді у скансені відкриють виставку «Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії»

У рамках відзначення Року Японії в Україні та за офіційної підтримки Посольства Японії в Україні 27 грудня о 15.00 год. у виставкових залах музею відкриється персональна виставка члена Спілки дизайнерів України, керівника гуртка оригамі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЗОЦНТТУМ), методиста Малої академії наук (МАН) Лібак Оксани Андріївни.

Лібак Оксана Андріївна народилася 8 жовтня 1963 року в селі Сторожниця Ужгородського району Закарпатської області. В 1985 закінчила фізичний факультет УжНУ з відзнакою. Оксана Лібак займається оригамі майже усе своє свідоме життя, починаючи  з 1980 року. Студентське захоплення, яке народилося з любові до математики та стереометрії ще у школі, поступово переросло в професію. Сьогодні Лібак О.А. керівник гуртка «Оригамі» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. В творчості Оксани Андріївни є свої улюблені теми: трансформація площини, модульне оригамі, кусудами, снапологія.

Оксана Андріївна любить часто повторювати: «Я думаю як математик, але шукаю у створеній формі художню досконалість, образний зміст». В цьому розумінні модульне оригамі є своєрідний просторовий конструктор, така собі «інтелектуальна гра». Це особливо приваблює дітей будь-якого віку і стимулює Оксану Андріївну як педагога до постійного руху, пошуку нових ідей, творчості.       

Як  методист МАНу, Лібак О.А.  проводила майстер-класи з оригамі  2012-2017 рр. в рамках Всеукраїнських літніх шкіл мистецтвознавства МАНу на тему «Гуцульська колористика в просторових композиціях».

За період роботи гуртка 2006-2017 рр. більше 40 вихованців Лібак О.А. є учасниками та переможцями обласних та всеукраїнських виставок: «Мистецтво оригамі», «Космічні фантазії», «Закарпатські самоцвіти», «Люби і знай свій рідних край», «Наш пошук і творчість тобі Україно», «Обдаровані діти України», «Початкове технічне моделювання» 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.