В Ужгороді тривають хокейні змагання

Хокейний сезон продовжується. Однак цих вихідних, замість запланованих двох ігор, відбулася тільки одна. Поєдинку між «спартаківцями» та «синевирівцями» завадили погодні умови. В суботу, через рясний снігопад, лід довелося розчищати весь день. Про це повідомив директор ковзанки «IceLand» Іво Гайдан.

Так, уже у неділю на льоду зустрілися «Ужгородські вовки» та «Шахтарські барси». Обидві команди, зрозуміло, були налаштовані на перемогу. Тому довгий час жодна з них не поступалася суперникові. Мусимо зазначити, що у цьому поєдинку добре спрацював захист як однієї, так і іншої команд. Перші два періоди гри закінчилися з рахунком 0:0. Щоправда, тут не обійшлося й без порушень як з боку «вовків», так і з боку «барсів». За словами одного з суддів недільної гри, Валентина Семакова, були і підніжки, і затримки суперників ключкою.

Третій період гри був найбільш напруженим та результативним. Пристрасті вирували не тільки на льоду, а й у фан-зоні. Лідируючу позицію в останньому періоді займали «вовки». Серед них, двома забитими шайбами у ворота суперників, відзначилися брати Машкаринець: Вадим та Антон.

«Барси» вперто тримали оборону та атакували ворота суперників до останньої хвилини. В результаті гравцю під №13 Олександру Дмитрієву вдалося здобути для команди один бал. Це ще більше «підігріло» атмосферу. Наприкінці гри «Шахтарські барси» навіть вирішили взяти тайм-аут, намагалися налаштуватися, спланувати стратегію гри. Проте ці намагання виявилися марними. У результаті гра закінчилася з рахунком: 2:1 на користь «Ужгородських вовків».

Чемпіонат Закарпаття з хокею продовжується. Чи вдасться «барсам» вирватися вперед – побачимо вже під час наступних ігор.