В Ужгороді триває чемпіонат із силового багатоборства серед учнів старших класів

Третій тур Чемпіонату Ужгорода із силового багатоборства проводився у ЗОШ № 5. Взяли участь команди ЗОШ № 19 (Лінгвістична гімназія ім.. Т.Шевченка), ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ №  20.

Судили змагання голова обласної федерації паверліфтингу Андрій Федорішко,  голова асоціації національних меншин Йовнош Едуард , чемпіон Всесвітніх Ігор Бейло Балог,  чемпіонка і рекордсменка України Єлизавета Бан та інші.

Результати:

1.Жим лежачи

3 місце Ярослав Сташак (ЗОШ № 5) та Станіслав Конар (ЗОШ №1) із результатом 37 разів.

2 місце Олег Ховпей (ЗОШ № 5), 40 разів

1 місце Микола Червак (ЗОШ №  20), 46 разів

2. У підтягуванні два учасники показали результат 21. Це Леонід Горват із ЗОШ №5 та  Михайло Міщенцов із ЗОШ № 20 і посіли третє місце.

2 місце Сергій Безрукавий із ЗОШ № 3.

Переміг також учень Руслан 3 школи Касімов із результатом 30 разів.

3. У армспорті призові місця посіли : 3 - Євген Журавський (ЗОШ № 5), і у фіналі Дмитро Пожо (ЗОШ № 5) переміг у двох поєдинках із трьох Дмитра Дубасова (ЗОШ №  20).

У командному заліку третє місце посіла ЗОШ № 20, друге ЗОШ № 3, і перемогла команда  господар змагань ЗОШ № 5.

Усі призери нагороджені грамотами і дипломами управління освіти Ужгорода, а також абонементами від спортивного комплексу «Фанат».

Фінальні змагання Чемпіонату Ужгорода із силового багатоборства пройдуть 26 квітня у ЗОШ № 3. Участь візьмуть команди-переможниці кущових змагань, це ЗОШ № 5, №6, та №7, а також переможці таких змагань в індивідуальному заліку.