В Ужгороді розповіли, як розкрутитися у соцмережах і стати відомим блогером

В Ужгороді розповіли, як розкрутитися у соцмережах і стати відомим блогером

В Ужгородському прес-клубі відбувся тренінг для тих, хто хоче активніше заявити себе у блогосфері та соцмережах, вміти ефективно просувати свої ідеї, а також продукти. Захід проходив у рамках Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу в Закарпатській області» і зібрав активних жінок та дівчат.

У першій частині тренінгу Дмитро Тужанський, медіатренер, консультант з медіа та маркетингу розповів, як  розвинути роботу у соціальних мережах, як результативно працювати з контентом сторінки та яким чином, за допомогою онлайн-інструментів, залучати аудиторію та пробуджувати інтерес до продукції, послуг чи ідей.

Учасниками тренінгу стали дівчата та жінки, які уже працюють в сферах інтернет-маркетингу, SMM та прагнуть вдосконалити свої навички,  а також ті, хто тільки починає застосовувати в роботі соціальні мережі та планує створити блог, сторінку чи просувати через соцмережі сайт чи власний інтернет-магазин. Учасниці за результатами теоретичної частині підготували власні проекти, які презентували на тренінгу.

Під час роботи другого дня тренінгу із учасницями спілкувалася Ярина Денисюк, журналістка, блогер-експериментатор, редактор музичного сайту https://www.neformat.com.ua/  та  «Вівсянка» http://vibird.net/ . Актуальна тема, як почати роботу над своїм youtube-каналом викликала чимало запитань учасниць. Також Ярина розповідала, як сайт створити власний нішевий сайт.

«Гумор як запорука успішності блогера», -- під таким гаслом пройшла наступна зустріч тренінгу  із одним з найвідоміших закарпатських блогерів Сергієм Микитою. З чого розпочати свій блог і як стати найвідомішим – цінні поради і безцінні рекомендації отримали учасниці від відомого закарпатського жартівника. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...