В Ужгороді провели футбольний турнір для аматорів

До Дня міста в Ужгороді СПО "Карпатська Січ" провела щорічний футбольний турнір для "вуличних" команд. Основною метою турніну було зібрати кошти з учасників та допомогти нашим хлопцям в зоні АТО.

На змагання зареєструвалось 11-ть команд, які були поділені на три групи. 11-тою командою, що взяла участь в турнірі були ультрас харківського "Металіста". Після групової стадії залишилось 8 команд, які в іграх на виліт розіграли "Кубок Ужгорода". Кожна гра була вартою для перегляду.

Турнір був багатим на емоції, команди показали високу майстерність володіння м'ячем. На полі панувало братерство та взаємоповага.

Команда "Україна" в запеклій і емоційній фінальній грі поступилась команді "Вінер" 1-3. "Карпатська Січ" в серії післяматчевих пенальті переграла "Новий район" і посіла 3-є місце на турнірі.

Команди, що посіли 1-3 місця, були нагороджені почесними грамотами, а команда-переможець "Вінер" отримала "Кубок Ужгорода" і стала чемпіоном серед "вуличних" команд.

Турнір відвідали декілька дитячих футбольних тренерів, команди яких грають в чемпіонатах ужгородського району та нашої області. Вони подякували організаторам за черговий проведений на високому рівні футбольний турнір, який дає змогу знайти молоді таланти для подальшого їх розвитку і кар'єри футболістів.