В Ужгороді нагородили учасників Міжнародних дитячих ігор. ФОТО

В Ужгороді нагородили учасників Міжнародних дитячих ігор. ФОТО

Урочисте засідання спортивно-координаційної ради з нагоди Дня фізичної культури і спорту провели в Ужгородській міській раді, інформує прес-служба.

У 51-х Міжнародних дитячих іграх у м.Каунас (Литва).і, де брали участь понад 1,5 тисячі учасників, юні ужгородці показали дуже хороші результати. Так, дзюдоїст Роман-Андрій Міцода здобув бронзову нагороду дитячої "олімпіади", високим був і загальний рівень результатів команди ужгородських борців. Аліна Баран, Іван Павлючок, Євгеній Соляник зайняли 5-ті місця і лише одна поразка зупинила їх за крок до бронзових медалей. У змаганнях із бігу на 800 м Даніелла Арендаренко у фіналі Б була п’ятою (2.29,14), хлопці у естафеті 4х100м також змагалися у фіналі Б.

Вдало, як ніколи за останні роки, виступили на дитячій "олімпіаді" плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, а у фіналі став сьомим (1.12,33), він же здобув третій результат у фіналі Б на 50-метрівці брасом. Світлана Яночко та Олександра Роман у фіналі змагань 100 м на спині здобули 15, 16 місце та у 50 м на спині – 14, 13 місця. У мікс-естафеті 4х100м вільним стилем команда Світлани Яночко, Олександри Роман, Романа Шерегія, Богдана Мушки стала 5-ю у фіналі Б.

Богдан Андріїв вручив спортсменам грамоти Ужгородської міської ради. За активну діяльність у розвитку фізичної культури і спорту відзначили також журналістку, ведучу програми "Час футболу" на телеканалі "Тиса-1" Олександру Терембець, депутата міськради Євгенія Прозора, викладачів кафедри фізичного виховання і спорту УжНУ Ірину Сущенко та Ольгу Дудаш.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...