В Ужгороді міліціонери билися з «беркутівцями»

Закарпатські міліціонери провели змагання з рукопашного бою. Перемогу здобув «Беркут». Найсильніші представлятимуть Закарпаття на першості МВС України з рукопашного бою.

Днями в спортзалі Ужгородського Палацу дітей та юнацтва відбувся турнір УМВС з рукопашного бою, в якому взяли участь 15 команд і 50 учасників. Головним суддею змагань був старший тренер збірної Закарпатської області з тхеквондо та багаторазовий призер першості України з бойових видів спорту Юрій Ткачук.

В результаті напруженої боротьби в командному заліку «золото» вибороли  бійці спецпідрозділу міліції «Беркут», другими були спортсмени Управління по боротьбі з організованою злочинністю, а «бронзу» виборола команда Берегівського райвідділу міліції.

В особистому заліку переможцями змагань стали: вагова категорія до 70 кг.: перше місце – Віктор Гаврилін (РМОП «Беркут»), друге місце – Річард Желізняк (Берегівський РВ УМВС), третє місце – Михайло Вашкеба (Іршавський РВ УМВС); вагова категорія до 75 кг.: 1 місце – Євген Шіпош (УБОЗ УМВС), 2 місце—Олег Данилаш (РМОП «Беркут»), 3 місце – Гарік Геворгян (Берегівський РВ УМВС); вагова категорія до 85 кг.: 1 місце – Микола Тарасов (УБОЗ УМВС), 2 місце – Євген Маджара (РМОП «Беркут»), 3 місце – Олександр Яблонський (УДАІ УМВС); вагова категорія понад 85 кг.: 1 місце – Павло Яцюк (РМОП «Беркут»), 2 місце – Микола Цап (УБОЗ УМВС), 3 місце – Євген Лібра (Перечинський РВ УМВС).

Особисто-командна першість УМВС з рукопашного бою вкотре засвідчила, що закарпатські міліціонери перебувають у відмінній фізичній формі й здатні ефективно виконувати покладені на них обов'язки з розкриття та профілактики злочинів й протидії злочинному світові.

Кращі спортсмени закарпатської міліції будуть представляти УМВС на першості МВС України з рукопашного бою, що буде проходити 22-25 березня ц.р. в Полтаві, – повідомляє УМВС України в Закарпатьскій області.