В Ужгороді фінішує соціальний велопробіг «Бачу, Можу, Допоможу»

Третій рік поспіль в Україні проводять соціальний велопроект:”Бачу, Можу, Допоможу” покликаний здолати суспільні стереотипи про людей з інвалідністю. Учасники — зрячі та незрячі, а також люди з порушеннями зору — вирушають у багатоденну подорож Україною на велосипедах-тандемах. Цьогоріч стартували в Івано-Франківську. Кінцевою точкою велопробігу є Ужгород.

У велопробізі бере участь 7 тандемів.

Мандрівка триває 9 днів за маршрутом Франківськ — Долина — Міжгір’я — Хуст — Мукачево — Ужгород.

Маємо учасників зі Львова, Одеси, Харкова, Франківська, Полтави, Черкас, Києва, Умані, Кам’янця Подільського. Серед учасників — представники різних професій: юристи, журналісти, масажисти, хіміки, ін.

Проект покликаний допомогти незрячим або людям із порушеннями зору стати «видимими» для громадськості, сприяти їхній інклюзії та утверджувати повагу до прав людини незалежно від її фізичних можливостей.

Вікторія Лучка, координаторка велопробігу, каже: “Цим проектом ми хочемо надихати всіх навколо здійснювати мрії і завжди рухатись до своєї мети. «Обмеження — тільки в наших головах» — це неформальне  гасло велопробігу. Щороку шукаємо щось нове в процесі підготовки та реалізації проекту, але незмінними залишаються наші мотивація та цінності: взаємопідтримка, рівність, відважність і любов до пригод. Загалом наш проект — про людей, з якими неважко і нестрашно підкоряти найвищі вершини, і люди — його найцінніший ресурс.”

Детальніше про проект організатори розкажуть під час прес-конференції, яка відбудеться сьогодні, 28 серпня, в Ужгородському прес-клубі. Початок об 11.00.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...