В Україні заборонили Вконтакте, Мейл.ру і Яндекс

В Україні заборонили Вконтакте, Мейл.ру і Яндекс

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Серед іншого, під заборону підпадають усі сервіси «Яндекс», «Мейл.ру», а також соцмережі «Однокдассники» та «Вконтакте».

«…заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru)», – йдеться у тексті документу.

Під заборону потрапила і популярна серед українців «Лабораторія Каспреського» та «Доктор Веб».  

Loading...
Зображення користувача МаріаннаП..

Тим же указом, до речі, заборонена і 1С бухгалтерія! Здається, що президент не в курсі - всі бухгалтерії України працюють на ній

Зображення користувача Svitlana.

Маю великі сподівання, що цей указ послугує приводом і стимулом для створення і розвитку своїх власних контентів, яких просто критично потребує сучасна, молода, оновлена європейська країна Україна.

Зображення користувача Гість.

ну неідіоти наша влада. Чим їм заважають контакти і однокласники. Краще б зарплату піднімали людям і ціни на продукти і усі послуги зменшили. А так то занімаються хирньою.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...