В обласній раді хочуть придбати квартиру для закарпатського спортсмена

На розгляд обласних обранців вноситься  проект  рішення „Про придбання квартири учаснику ХХХІ літніх Олімпійських ігор А.А.Герею»

Видатки на ці цілі здійснюватимуться за рахунок та у межах коштів передбачених в обласному бюджеті на реалізацію заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року.

Так, згідно з Програмою у 2017 році на виконання зазначеного вище завдання передбачено 800,0 тис. гривень. Зазначена сума є достатньою для його реалізації включаючи видатки пов’язані із оформленням необхідних процедур і не потребує додаткових витрат.

Кандидатуру Герея А.А. щодо порушення клопотання стосовно придбання йому квартири, як найкращому спортсмену області, схвалено на розширеному засіданні колегії управління молоді та спорту за участю представників структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів, обласних галузевих закладів, установ та організацій, обласних фізкультурно-спортивних товариств, керівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл, федерацій з видів спорту (17.08.2016 року). Разом з тим, у зв’язку із завершенням терміну дії Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012–2016 роки, питання щодо придбання квартири учаснику Олімпійських ігор винесено на поточний період.

За матеріалами прес-служби обласної ради

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...