В Іршаві вшановували пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

В Іршавському відділенні поліції вшанували пам’ять тих, хто пожертував собою, ліквідовуючи наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні, 25 квітня, в Іршавському відділенні поліції відбулася зустріч з нагоди 31-річниці Чорнобильської трагедії. У заході взяли участь керівництво поліції краю та рада ветеранів та пенсіонерів Іршавського відділення поліції.

Із першого дня аварії 1986 року і до кінця 1990 року у ліквідації її наслідків брали участь 25 правоохоронців Іршавщини. Восьмеро з них не дожили до сьогоднішього дня.

«Ми ділимо історію на період «до і після Чорнобиля» – такими словами розпочав зустріч т.в.о. начальника Іршавського відділення поліції майор Василь Зейкан. Правоохоронець побажав всім здоров’я і сімейного благополуччя. Багато теплих слів було сказано на зустрічі, члени ради ветеранів та пенсіонерів згадалі ті тяжкі роки в історії нашої країни та наголосили на тому, що пам'ять про подвиг учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС на завжди збережеться у серцях народу і не згасне у віках.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...