Ужгородців запрошують до співпраці із культурними інституціями Харкова

24 і 26 травня відбудеться робочий візит представників культурних інституцій Харкова в Ужгород. Це прекрасна можливість для налагодження партнерства та інституційної співпраці між нашими регіонами.


В рамках візиту відбудеться круглий стіл «Регіональні соціокультурні форуми. Досвід і перспективи».

саме міжрегіональна співпраця і виникнення колаборативних проектів, обмін творчим досвідом і здобутками здатні донести актуальну інформацію про регіони, зламати стереотипи, дати привід пишатися різноманітністю культури регіонів України.
Таку ініціативу взяв на себе фонд «Мистецькі надра», що з 2014 року проводить регіональній соціокультурні форуми «ДонКульт» (Київ, Львів) та «ГаліціяКульт» (Харків). Навесні 2018 року форум про Слобожанщину з робочою назвою  «СлободаКульт» буде проведений в Ужгороді. 
24 і 26 травня в Ужгороді відбудеться круглий стіл «Регіональні соціокультурні форуми. Досвід і перспективи», спрямований на знайомство і налагодження співпраці між культурними інституціями Харкова та Закарпаття. 
До участі запрошені представники закарпатських культурних інституцій та активні діячі культурного сектору, що бажають долучитися до роботи над програмою форуму. 
Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму до 12:00 понеділка, 22 травня.

Реєстраційна форма тут: https://goo.gl/GWsMkO
Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...