Ужгородці завершили свою дивовижну пробіжку, довжиною понад 1000 км

Ужгородці завершили свою дивовижну пробіжку, довжиною понад 1000 км

Двоє ужгородців – Дмитро Джміль та Віктор Свириденко – завершили свою неймовірну пробіжку «Шляхи Єднання» паломницьким шляхом El Camino de Santiago в Іспанії, довжиною понад 1000 кілометрів і на кінцевій точці свого маршруту розтягнули прапор України. Хлопці завершили пробіжку на день раніше, ніж планували.

«Тут знаходиться символічний нульовий кілометр, від якого продовжується наше Camino протяжністю в життя... Традиційно пілігрими діставшись даного місця спалюють своє взуття та одяг в якому вони долали кілометри за кілометрами тривалого шляху... Залишають позаду старе сприйняття власного життя, та дещо осмистивши, на свіжу голову, йдуть в новому для себе напрямі. Та ми нічого спалювати не будемо, щоб не забруднювати довкілля та не шокувати оточення, так як запасного взуття в нас нема», - пишуть хлопці на сторінці проекту у Фейсбук.

«Наш проект підійшов до кінця... В нашій нестандартній біговій подорожі ми намагались поєднати енергію природи, енергію комунікації між людьми та енергію бігу... Краєвиди заряджали нас духом природи... Спілкування з пілігримами різних національностей та місцевими жителями - переконувало нас в тому що ми є неділимою частинкою одного цілого - абсолюту... А біг - як форма руху, надавав нам саме те радісне відчуття свободи», – зазначають Дмитро Джміль та Віктор Свириденко.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...