Ужгородські школярки отримали найвищі нагороди на всеукраїнському конкурсі краси

Ужгородські школярки отримали найвищі нагороди на всеукраїнському конкурсі краси

 В Ужгородському прес-клубі  відбулася прес-конференція закарпатських маленьких красунь, які привезли головні нагороди із Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Міні світ краси України 2017”.

Детальніше про конкурс розповілаАнна Феєр– директор Департаменту моделей A’STAR. Враженнями від участі та перемоги поділилися Маріанна Феєр – володарка Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Міні світ краси України 2017” (Чернівці) та Тетяна Леготай – 2-га Принцеса на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Міні світ краси України 2017”, які представляли Закарпаття  та Ужгород на цьому конкурсі.

«Конкурс проводиться в Чернівцях, це вже 12-ий «Міні світ краси України», який збирає дівчат віком від 5-ти до 15-ти років з близько 20 регіонів України. Приїжджає зазвичай кілька представниць від області. Цього року від Закарпаття взяли участь двоє дівчат Маріанна і Тетянка. Тетяна також брала участь у шоу-талантів, заспівала серйозну пісню, журі були вражені. Тетяна отримала титул «2-га принцеса України». Маріанна – найвищу нагороду – гран-прі. Минулого року теж наша учениця отримала гран-прі на цьому конкурсі, - каже Анна Феєр. – Щороку ми відправляємо дівчат, які займаються у модельній школі, на цей конкурс.  В Україні не так багато конкурсів, які розвиваються таланти дитини. “Міні світ краси України 2017” якраз входить у п’ятірку топових конкурсів, які допомагають розвинути талант, сприяють майбутній перспективі, дають багато можливостей. На події було дуже багато представників з різних глянцевих журналів, продакшн-студій».

За словами Анни Феєр, сама підготовка до фіналу конкурсу тривала майже тиждень. Упродовж цього часу проходили також екскурсії для дівчат, розважальні заходи, фотосесії. Учасниці побували у дитячому будинку, зустрічалися з мером Чернівців. 4 червня відбувся гала-концерт. Крім основних виступів дівчата демонстрували домашнє завдання—представляли український національний костюм з свого регіону, вірш та відеоролик. Основних виходів було три—український національний, вихід у фірмових сукнях спортивний вихід у вигляді танцювальної постановки. Окремо відбувалася церемонія нагородження у бальних сукнях.

Маріанні Феєр 8 років, дівчинка вчиться в ужгородській ЗОШ №1. Каже, що найбільше запам’яталась церемонія нагородження. «На конкурсі мені дуже сподобалося, ми ходили у різні розважальні центри, відвідали дитячий будинок, було багато дітей і весело. Я хотіла гран-прі, але корона це не така особлива річ для мене», - поділилась враженнями Маріанна. Дівчинка виступає з 4-рьох років, брала участь і у всеукраїнських та міжнародному конкурсі.

Тетяні Леготай 9 років, навчається у ЗОШ №2. «Дуже сподобалися дівчата, вони були дуже добрі, не відчувалося конкуренції. А вдома подруги спочатку не вірили, що я отримала таку перемогу, а потім ледь не задушили в обіймах», - розповіла дівчинка.

Анна Феєр каже, що основна підготовка до таких конкурсів проводиться заздалегідь і триває понад місяць. Сам конкурс - це вже результат усієї роботи. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...