Ужгородські письменники отримуватимуть премію імені Петра Скунця

Ужгородські депутати – 34 голоси "за" – підтримали проект рішення про встановлення щорічної міської премії імені Петра Скунця за кращий твір у двох галузях – літератури і краєзнавства.

Цим же рішенням затвердили і Положення про цю премію, кому і за що її даватимуть, а також конкурсну комісію, яка обиратиме лауреатів.

Отже, міська премія імені Петра Скунця, заснована Ужгородською міською радою, встановлюється для увічнення пам’яті про видатного закарпатського письменника, публіциста, громадського діяча, лауреата Національної премії імені Т.Шевченка, Почесного громадянина міста Ужгород Петра Миколайовича Скунця. Премія – творча відзнака, якою нагороджуються літератори та краєзнавці, твори яких популяризують місто Ужгород, його історію, сучасність, видатних ужгородців.

Урочисте вручення премії відбуватиметься під час відзначення Дня міста Ужгород. На неї можуть претендувати високохудожні твори, опубліковані окремими книгами, які вийшли друком протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття Премії та стали помітним явищем в літературі чи краєзнавстві.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...