Ужгородські лісівники просять не спалювати сухостій

Перші загоряння сухостою зареєстровані в Ужгородському районі. У зв’язку з цим, лісівники закликають населення відмовитися від самовільного випалювання, які призводять до великих лісових пожеж. Результатом спалювання є руйнування ґрунту, загибель тварин, птахів, комах, які є надзвичайно важливими в кругообігу природних процесів. Підпал трави є порушенням закону  України. За даними Ужгородського лісового господарства, 95% пожеж виникають саме з вини населення - через необережне поводження з вогнем.

Як уберегти від лісових пожеж молоді лісові насадження і ділянки цінних лісів розказав директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий:

- У лісі ще лежить сніг, ґрунт ще не відтанув, тому збиток від полум'я в разі виникнення пожежі буде мінімальний. Але щоб, пожежа не виникла в лісі, просимо не спалювати сухостій на полях. У найближчий час силами лісової охорони будуть зроблені мінералізовані смуги, які служитимуть додатковим захистом від вогню, який в більшості випадків приходить в ліс з полів або доріг, - повідомляє прес-служба ЗОЛМГ. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...