Ужгородські баскетболісти двічі розгромили суперника з Дрогобича

У черговому турі змагань першої ліги баскетболісти БК «Ужгород-УжНУ» завітали до Дрогобича, де зустрічались з одним з аутсайдерів групи – командою «ОДЮСШ - Дрогобич».

З перших хвилин гри ужгородські баскетболісти почали зы стрімких атак та чудового захисту. За перші 2 чверті гри господарі майданчика змогли закинути в кошик суперників тільки 17 очок, на що ужгородці відповіли 51 очком. В другій половині сценарій гри не змінився. Ужгородці повністю домінували на майданчику. Фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу баскетболістів з Ужгорода.

Перша половина другої гри нічим не відрізнялася від суботнього матчу. Ужгородські баскетболісти на дві голови переважали суперника в нападі, та в захисті, в результаті чого, рахунок після двох чвертей 49-11 , і друга половина залишилася тільки формальністю. Результат гри залишився незмінним – ще одна впевнена перемога ужгородців.

Наступний тур БК «Ужгород-УжНУ» проведе вдома проти лідера нашої групи БК «Тирлич» (Коломия). Матчі відбудуться 16 та 17 березня о 18.00 та о 10.00 відповідно у СК «Юність».