Ужгородська «Говерла» програла київському «Динамо»

Матч 9-го туру УПЛ, в Ужгороді викликав чималий ажіотаж: у гостях – київське «Динамо», -

Перемога над «Шахтарем» збільшує шанси «Динамо», як мінімум, на срібло. Втім, щоб перемога ця не була марною, кияни повинні були брати три очки і в Ужгороді. Не важливо, чи потрібно для цього максимально бойовий склад, чи заборона «динамівським говерлянам» брати участь у матчі проти «учорашніх» партнерів. Адже, як виявилося, зіграли обидва «козирі». На цьому кадрові «сюрпризи» для наставника «Говерли» не закінчилися. Розраховувати Вячеславу Грозному на Фещука не довелося. Максим в день матчу прокинувся з температурою. Захисник Серж Акакпо повернувся до Ужгорода з Того тільки в день матчу, і попри це зіграв у другому таймі.

Словом, кадрові проблеми у складі господарів були відчутні з перших хвилин. Кияни намагалися атакувати здебільшого через лівий фланг. Дриблінг Ярмоленка запам’ятався ефективністю. Андрій не раз залишав гравців «Говерли» позаду, виграючи у швидкості. Хоч захисту нашої команди і вдавалося стримувати десятого номера «Динамо», але робити це увесь поєдинок господарі не могли. Пас від Ярмоленка, Сидорчук перевів на Кравця, котрому нічого не залишалося, як розстріляти порожні ворота Дмитра Бабенка. 0:1.

Ще одну нагоду забити, Сидорчук створив на 23-ій хвилині, але впевнено в епізоді зіграв кіпер «Говерли», Дмитро.

Три хвилини потому, Максим Шацьких міг відновити паритет, але удар, з хорошої позиції, пройшовся по Шовковському. Миттю пізніше, Бурдужан підкотив м’яча під удар Хомину. Андрій чудовим ударом додав роботи першому номеру «Динамо». Але забити господарям так і не вдалося.

Повернути «Говерлу» на землю, влучним ударом по воротах, вдалося Сидорчуку. Після навісної передачі від Ленса, м’яч рикошетом викочується під удар Сергію. Той в дотик пробиває. 0:2.

Початок другого тайму теж оптимізму вболівальникам ужгородської команди не додав. Комбінаційна атака за участю Ярмоленка та Ленса, закінчується більярдним пострілом голландця у кут воріт господарів. 0:3. 5 хвилин потому «Говерла» могла, хоча б, розмочити рахунок, але замикання головою Герасимюка вийшло неточним. Ужгородці продовжували тиснути на ворота Шовковського. Чудову нагоду забити мав і Тудосе. Але знову м’яч розминається зі стійкою.

Остання результативна атака у матчі відбулась на 79-ій хвилині, проте забігання Ярмоленка, не без фолу, зупинив тоголезький захисник. Пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Олег Гусєв. То ж, у підсумку, 0:4.

«Говерла» – «Динамо» 0:4

Голи: Кравець 12, Сидорчук 43, Ленс 46, Гусєв 80 (пен.)

"Говерла": Бабенко - Глушицький, Качараба, Тудосе, Хомин (Акакпо 54) - Степанюк (Вечурко 78), Полянський (Райчевіч 67) - Герасимюк, Шацьких, Трухін, - Бурдужан

"Динамо": Шовковський - Віда, Сілва, Драговіч, Велозу - Рибалка - Ярмоленко,Сидорчук, Бельханда (Безус 58), Ленс (Гусєв 58) - Кравець (Теодорчик 71)

Попередження: Акакпо 79 - Ленс 55