Ужгородська влада та громадськість намагаються навести мости

Регіональний форум «Синергія влади і громади – можлива?/!» у рамках проекту «Активна Громада: право вибору» відбувся сьогодні, 29 червня, в Ужгороді, у сесійній залі міської ради, за участю політичних експертів, представників місцевої влади та органів самоврядування, громадських активістів, інформують у міськраді.

Мета зустрічі – налагодження діалогу між владою та громадськістю. «Під час форуму презентують результати двох досліджень – звітності депутатів місцевих рад і підсумки опитувань, щодо активності жителів у громадському житті своїх міст. Опитування проводилося у лютому-березні цього року у 24 населених пунктах, у тому числі й в Ужгороді. Завдяки дослідженню ми зможемо побачити, як і наскільки ужгородці долучаються до процесів у місті», – повідомила помічниця координатора Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада», кординатор проекту «Активна громада: право вибору» в Ужгороді Олена Біланіна.

Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва привітав учасників форуму його заступник Олександр Білак. Він подякував організаторам та всім, хто долучився до дискусії, відзначивши, що в Ужгороді дуже активна громада, яка постійно бере участь у житті міста.

Радниця Ужгородського міського голови на громадських засадах Маріанна Собран розповіла про «Майстерню міста», яка нещодавно пройшла в Ужгороді і стала своєрідним містком для діалогу між представниками влади та громадськістю.

Експерти презентували результати дослідження Інституту «Республіка» щодо звітування депутатів місцевих рад, кількісний та якісний аналіз звітів депутатів.

Також під час форуму обговорили результати дослідження Інституту «Республіка» та дослідницької кампанії «Active Group» «Участь громадян у прийнятті рішень»: всеукраїнський та місцевий розріз.

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...