Ужгородська «Говерла» програла київському «Арсеналу» 0:1

Вчора, 25 вересня, в Ужгороді «Говерла» зустрілася з «Арсеналом». Результат гри – 0:1.

На початку тайму команди обмінялися двома небезпечними атаками: на штрафний у виконанні господарів гості відповіли такою ж потенційно гострою комбінацією. Далі суперники змагалися за позиційну перевагу, намагалися перекривати зони. В атаці, як і в першій зустрічі, «Говерла» більше розраховувала на «стандарти», а київський «Арсенал» – на «дистанційні» удари. Утім захист обох команд збоїв до перерви не дав.

Після перерви малюнок гри майже не змінився. Із тією тільки різницею, що й гості намагалися щось витиснути зі стандартних положень. І на 77-ій хвилині, коли Швацьких подавав кутовий, Адійя таки скористався несконцентрованістю оборонців суперника й головою точно замкнув передачу – 1:0.

Після цього ужгородці дещо активізували свої дії в нападі, однак навісні передачі в карний майданчик суперника успіху не мали. Підводив господарів і останній точний пас. Отож бодай зрівняти рахунок та перевести долю матчу хоч би в додатковий час не вдалося: арсеналівці фатальної для себе помилки в захисті не припустилися, а тому довели зустріч до переможного рахунку, – повідомляє інформаційний відділ ФК «Говерла».

Фото з матчу дивіться у розділі «Фоторепортаж».