Ужгородка Каріна Корнута привезла нагороди із Ukrainian Kids Awards

Ужгородка Каріна Корнута привезла нагороди із Ukrainian Kids Awards

Нещодавно в Українському домі відбувся святковий концерт з нагоди присвоєння другої дитячої премії "Ukrainian Kids Awards" у сфері мистецтви, моди і талантів.

Взяти участь в такому масштабному заході мали змогу діти різних вікових категорій (від 4-16 років) з усіх куточків нашої країни. Однією з учасниць була і ужгородка Каріна Корнута. В категорії талант дівчинці було присвоєну нагороду "Музична обдарованість".

Також Каріна мала нагоду виступати на одній сцені з відомими співаками-це легендарні брати Дмитро та Назарій Яремчуки ,дует Анна-Марія. У виконанні Каріни прозвучала пісня "Журавлина доля",яка не залишила байдужими глядачів.

Маленька ужгородка мала змогу  також взяти участь в проекті "Майбутнє України мріями дітей" в рамках якого було встановлено національний рекорд України найбільша карта-візуалізатор "Дитячі побажання Батьківщині". А днями Каріні було присвоєно ще одну премію від компанії "FASHION TODAY" -"Юна співачка". За свої досягнення Каріна завдячує вчителям Олені Єгоровій та Вікторії Надь.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...