Ужгород долучився до відзначення Міжнародного дня йоги. ФОТО

Ужгород долучився до відзначення Міжнародного дня йоги. ФОТО

21 червня відзначали Міжнародний день йоги. Саме тому в цей час у різних куточках світу відбуваються всілякі заходи, котрі збирають сотні й тисячі людей разом і дають їм можливість долучитися до мистецтва йоги. Ужгород не міг оминути такого дня, тому в неділю, 18 червня, для всіх охочих організація «Мистецтво життя» за сприяння уряду Індії організувала безкоштовне заняття, що відбулося в парку позаду будівлі Закарпатської ОДА.

Містяни мали змогу розпочати свій ранок не з кави, а з практикування асанів, дихальних вправ і медитації. Заняття мало назву «Перший крок», і провела його Інна Гойс – учитель організації «Мистецтво життя».

Мадлен Остіян, директор української організації «Мистецтво життя» (або «Art of Living»), розповідає, що такі заходи влаштовують не часто – приблизно раз у році. Їхня мета – популяризація здорового способу життя та йоги як засобу для зняття стресу, поліпшення свого фізичного та духовного стану.

На заняття запросили усіх – ні вік, ні фізичний стан людини не мав значення. «Йога – це не скручування якихось вузлів чи спання на голках, це просто здоровий спосіб життя, і вона доступна всім», – переконана Мадлен.

Не оминули нагоди відзначити Міжнародний день йоги разом з усім містом і студенти та викладачі УжНУ. Прийшло чимало наших спудеїв з Індії, були й представники спеціалізації «Реклама та PR», що вже два роки відкрита на філологічному факультеті Ужгородського університету.Доцент кафедри журналістики Леся Поліха цікавиться мистецтвом йоги вже понад 10 років, тож радо долучилася до заходу. Вона відзначила, що, можливо, йога підходить не всім, але її варто спробувати. Особливо тим, чия професія пов’язана з комунікацією. «Йога – це передусім можливість знайти шлях до себе», – каже Леся Ярославівна і переконує: ті, хто зумів це зробити, потім легше налагоджують контакт, комунікують і з довколишніми.

Прийшовши на загальноміське заняття в неділю, вона, попри те, що вже тривалий час займається йогою, знайшла і для себе щось нове. Зокрема, деяких вправ на медитацію досі не знала".

Тож, якщо ви зацікавилися цим мистецтвом і маєте бажання спробувати, не чекайте наступного року, коли місто знову долучиться до міжнародних святкувань. В Ужгороді є чимало тренерів із різних видів йоги – варто тільки виявити інтерес і пошукати. А, як відомо, хто шукає – той завжди знайде.

Катерина Хижняк. Медіацентр УжНУ. Фото Лесі Поліхи та Катерини Поліхи

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...