Новини

Українці вибороли уже 10 медалей Всесвітньої Універсіади

Зранку четвертого дня XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади в Кванджу (Республіка Корея) скарбничка студентської команди України поповнилася чотирма нагородами.

"Срібло" в змаганнях з академічного веслування дісталося жіночій двійці у складі Євгенії Німченко і Дарини Верхогляд, повідомляє Укрінформ.

Гімнасти Ігор Радивілов і Олег Верняєв завоювали, відповідно, "срібло" і "бронзу" у вправі на кільцях, при цьому Верняєв став срібним призером і у вільних вправах.

Радивілов і Верняєв ще виступлять у вівторок у фіналі опорного стрибка, а у вправах на брусах компанію Верняєву складе Володимир Окачов.

Нагадаємо, чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виграла "бронзу" в командних змаганнях, а Верняєв узяв "золото" в особистому багатоборстві.

В активі студентської команди України вже 10 нагород (3 золоті, 4 срібні і 3 бронзові) і 8-е місце в загальнокомандному заліку. Лідирують господарі змагань корейці, що завоювали 29 медалей (11 золотих, 9 срібних і 9 бронзових).

Всесвітня Універсіада-2015 проходить з 4 по 14 липня. Впродовж 11 днів буде розіграно 272 комплекти медалей у 21 виді спорту.