Українець залишився без мікроавтобуса через приховані цигарки (Фото)

Українець залишився без мікроавтобуса через приховані цигарки (Фото)

Українець втратив мікроавтобус через намагання приховано перемістити тютюнові вироби.

Сьогодні в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону виявили спільно з фіскалами приховані тютюнові вироби.

Прямуючи до Угорщини мікроавтобусом марки «Мерседес», 33-річний громадянин України спробував незаконно провезти через кордон 1040 пачок сигарет, попередньо запакувавши ними простір між дахом та обшивкою свого транспортного засобу.

Сигарети та автівку у нашого співвітчизника вилучили встановленим порядком. Сума оцінки вилученого наразі встановлюється.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Зображення користувача iukovl.

В ресторані хлопець підходить до столика:- Дівчино, ви танцюєте?- Ти що, ідіот? Їм я! Мудрість приходить з роками... Бачить, який ти долбоящер, і йде. Повз двох хіпстерів проїжджають лижники. Один дивиться на їх, і говорить іншому: - а навіщо їм по дві селфи-палки? БелАЗ є краш-тестом стіни для краш-тесту. Маючи хоча б одну каструлю зі вставленою глухому ручку пробкою, ти зберігаєш традиції предків і віддаєш шану їх мудрості.

Також пропоную почитати - Каменты з соціальних мереж, детальніше тут http://belosnet.dn.ua/kamenty-z-sotsialnih-merezh/, тут багато цікавого.

Їжак - птах горда: поки не даси - не полетить. Приїжджайте до мене глухому гості з тортиком, поставимо його глухому холодильник, і будемо жерти горілку. Я люблю малювати. Сам процес малювання мене заспокоює. Я не нервовий. Просто, коли я малюю, бажання вбивати на час засинає. Скрізь пишуть, що треба рухатися вгору і вгору. Але коли ти глухому сраці, так хочеться вниз, до виходу. Скільки мені ще лежати на дивані, щоб всі мої мрії збулися?

Бажаю звернути вашу увагу на або, що для виконання команди "Кругом!" треба розвернутися півколом. Ми живемо в брехні! - Вовочка, а хто твій тато працює?- Він соліст!- А співає він де?- На овочебазах, коли солить капусту! Режисер фільму "Плоска Земля" отримав приз "Золотий глобус". День народження - це таке свято, коли під корою головного мозкуутворюється нове річне кільце. Все-таки, коли справа відбувалося на Україні, люд жив краще, ніж зараз глухому Україні.

Яндекс.Таксі - знайдеться все, крім твого під'їзду і здачі. Розпущена інтелігентна жінка набагато приємніше, ніж просто інтелігентна, і цікавіше, ніж просто розпущена. Спасибі офісної мікрохвильовці за або, що кожен день забезпечує мене гарячої тарілкою прохолодному супу. Вечірні новини завжди починаються зі слів «Добрий вечір!» а потім починається розповідь - чому це не так. - Чому блондиночкам не дають обідньої перерви?- Бо надто довго вчити їх заново.

- Розочка, а правда, що вас Семен кинув?- Ой, прямо-таки кинув! Він мене навіть підняти не зміг! Шановні жінки, бережіть чоловіків! Гуляйте за їх, пийте горілку за їх, щоб їм, рідним, легше було!!! Деяким людям добре не тоді, коли їм добре, а коли їх сусідам погано. "Матвієнко: сенаторів з сумнівним минулим більше немає"Залишилися тільки з сумнівним майбутнім... Перед сліпою вірою марно оголювати правду!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання