У вівторок до Закарпаття з'їдуться десятки учасників "Срібного мольберту"

З різних куточків України. Про це повідомляє  Управління культури Закарпатської ОДА.

З 25 по 29 квітня місто над Ужем знову прийматиме найталановитішу творчу молодь з усієї України в рамках ІІ-го Всеукраїнського конкурсу з живопису "Срібний мольберт".

Цього разу, за результатами попереднього відбору з-поміж 345 претендентів, участь у мистецькому змаганні візьме 51 студент із 17 вітчизняних вишів відповідного профілю.

Конкурсанти працюватимуть у трьох номінаціях: "Міський пейзаж", "Портрет" та "Імпровізація".

Оцінюватимуть роботи провідні мистецтвознавці й образотворці України на чолі з президентом Національної академії мистецтв України, професором Андрієм Чебикіним, а також заступниками голови журі – ректором Закарпатської академії мистецтв, професором Іваном Небесником та одним із найбільш відомих і затребуваних сучасних українських художників Анатолієм Криволапом.

Окремі заходи конкурсної програми відбудуться в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради. Зокрема, 28 квітня з 10.00 учасники виконуватимуть тут третій етап конкурсу "Портрет", а 29 квітня об 11.00 в урочистій атмосфері організатори та журі підіб’ють підсумки конкурсу, назвуть і нагородять переможців.

Розгорнута програма – на сайті конкурсу molbert.brovdi.art.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...