У Виноградові лісівники облаштували Хресну дорогу на Чорну гору

У Виноградові лісівники облаштували Хресну дорогу на Чорну гору

У Виноградові, що неподалік від історичних місць – заселення перших поселенців на територію Закарпаття, села Королево, лісівники облаштували Хресну дорогу, яка складається з 14 стацій.

За словами директора Виноградівського лісового господарства Василя Агія, дорога на Чорну гору впорядкована по лісовому крутосхилу і на кожній зі стацій встановлені добротні дубові хрести.

Неабияку допомогу у будівництві Хресної дороги допомогли віряни храму Святої Богородиці (отець Іван Кормош), осередок якого знаходиться по сусідству з  Виноградівським лісгоспом.

І лісівники краю вирішили витримати себе на«міць» у прямому значенні. Підніматися на круту гору на висоту близько ста метрів було доволі непросто, особливо літнім людям та малим дітям. Зате на вершині шляху усіх чекала приємна несподіванка – відкривається неповторна панорама на всю тутешню місцевість – місто Виноградів і значну частину Затисянщини.

Як розповідає Василь Омелянович, хресна дорога на сьогоднішній день є популярним туристичним місцем. Багато туристів, які приїжджають у Виноградів, зупиняються біля лісгоспу та просяться в лісівників, аби піднятися наверх і поглянути на добре доглянутий ліс і панораму міста. Тепер хресна дорога стане популярним ще й серед працівників лісової галузі, - повідомляє прес-служба ЗОУЛМГ. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...