У вересні в Ужгороді проведуть вражаючі перегони дронів

2-3 вересня в Ужгороді відбудеться унікальний для України захід, а саме перший культурно-технологічний фестиваль «Dronevar».  Усі охочі зможуть подивитися змагання дронів, а також показові польоти, ознайомитися з технічними можливостями і оснащенням безпілотних літальних апаратів та інших новітніх ґаджетів під час майстер-класів.

Про це під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив ініціатор та організатор цієї події - голова громадської організації "Культурна платформа Закарпаття" Євген Забарило.

Фестиваль, який поєднає науку та техніку з культурою та самобутністю Закарпаття, проходитиме на території Ужгородського замку та краєзнавчого музею.  Усі охочі зможуть подивитися змагання дронів, а також показові польоти, ознайомитися з технічними можливостями і оснащенням безпілотних літальних апаратів та інших новітніх ґаджетів під час майстер-класів. В одному з ровів замку облаштують своєрідний кінотеатр, де відбуватиметься  показ фільмів, знятих виключно дронами та невеликими камерами. На відвідувачів також чекає і кібер-вистава, яка об’єднуватиме театральних ляльок та  технічні новинки.  В замку встановлять і світлові інсталяції, щоб додати фарб фестивалю і після заходу сонця.

Наразі організатори готують проморолики фестивалю. Цей матеріал теж матиме незвичний формат, адже біля десяти відео знімуть у формі серіалу, який розкриватиме зміст фесту та передаватиме атмосферу Закарпаття з незвичної сторони. «Ми представимо замки, таємничі підземелля,  спробуємо показати Закарпаття з незвичайного, нового  ракурсу, розташувавши камери в нестандартних місцях», - зазначив Є. Забарило. За його словами все наповнення фестивалю – музику, відео, костюми, декорації тощо – створюватимуть закарпатці.

Свою участь у спортивних змаганнях літальних апаратів вже підтвердили шістнадцять українців. Серед них двоє – учасники чемпіонату світу з цього виду спорту, який пройшов на Гавайях.  «Якість пілота формує красу події, - наголошує Євген Забарило. – Участь у змаганнях на Закарпатті візьмуть топ пілоти нашої країни». До перегонів дронів, як очікується, долучаться і представники європейських країн, - повідомля прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...