У Тячівському лісгоспі також почали продавати дрова

Директор Тячівського держлісгоспу Наталія Катреняк розповідає: «Починаючи з того року ми запустили лінію з виробництва колотих дров. Того року наші колеги нам передали колун, - спеціальну сокиру з потовщеним розрізненим лезом. За допомогою нового дива техніки вдається переробити понад 20 кубометрів деревини за одну зміну. І варто зазначити, паливо активно скуповують селяни. Тим більше, що дрова складені на піддони й готові до транспортування. Адже прямо на виробничому майданчику їх фасують. Вартість - 1200 грн без піддона та 1350 грн з піддоном».

«Уже за нашими дровами є безліч покупців, і ми будемо реалізовувати їх населенню, установам соцсфер, лікарням, навчальним закладам. Наш держлісгосп реалізовує дрова й відповідно через тендерів, укладені з місцевими органами самоврядування та закладами освіти. Скажімо, тогоріч підприємство забезпечило твердим паливом Ганичівську сільську раду, Ганичівський ДНЗ та Тересвянську ЗОШ І- ІІІ ст. А цьогоріч – ще й підрозділи КЗ «Місцева пожежна охорона у Тячівському районі».

Що стосується вартості дров'яної продукції лісівників - дрова в залежності від породи деревини (твердолистяні чи м’яколистяні) можна придбати дрова на верхньому складі за наступними цінами :

350 грн - твердолистяні; 250 грн - хвойні;

Просимо звертатися за адресами:

Дубівське л-во, лісничий Ферима В.І., 096-74-74-519 
Тернівське л-во, лісничий Лавришин П.В., 096-81-36-565 
Тарасівське л-во, ліссничий Магей В.М., 098-776-25-84 
Тереблянське л-во, лісничий Булик Ю.М., 067-724-18-42 
с. Нересниця, вул. Грушевського, 160, 097-287-59-86, адмінбудинок ДП «Тячівське ЛГ»

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...