Новини

У Середньому на закарпатців чекає гідна робота та соціальні гарантії

У с. Середнє відбувся День відкритий дверей на одному з місцевих швейних підприємств - ТОВ «Росс-Україна».

Тут шукають швачок: підприємство із словацькими інвестиціями, яке працює у Середньому з 2003 року, розширює виробництво. А це хороша нагода робітникам з навколишніх сіл отримати добре оплачувану роботу із соціальним пакетом та іншими бонусами.

До Середнього приїхали представники обласного та районного центрів зайнятості, пошукувачі роботи, закарпатці, які працюють на подібних підприємствах тощо. Закарпатцям проводили екскурсію підприємством та розповідали про переваги працевлаштування. Сьогодні знайти хорошу роботу з достойними умовами на Закарпатті не так легко. Пані Тетяна, сама живе недалеко від Середнього у Ляхівцях. На обліку у центрі зайнятості стоїть з червня цього року. Каже, пробувалась на різні вакансії. Одна з проблем- доїзд до місця роботи. «Працювати у Середньому на ТОВ Росса запропонували з центру зайнятості, мене зацікавило. Я по спеціальності продавець, але заповнила анкету, чекаю відповіді. Мені близько, у місто не треба їхати. А це вагому перевага, бо на транспорт йде багато грошей».

Катерина Кудашева, бухгалтер ТОВ «Росс-Україна» розповідає. що на підприємстві чекають усіх, хто хоче працювати. «Умови у нас дуже хороші. У приміщеннях дуже тепло, - каже Катерина Кудашева. - Кожна людина у нас є цінна. Середня зарплата у нас від 3 тис.грн, максимально швачка може отримати до 5 тис.грн. Всіх навчаємо. Ми пропонуємо соціальний пакет до зарплати, маємо свої автобуси, які довозять працівників. Якщо людина сама добирається, ми компенсуємо витрати на транспорт».

Підприємство працює з 2003 року, виробляє жіночі штани, джинси. Бувають й інші замовлення. Навіть шили форму для італійської поліції. На сьогодні тут працює 100 осіб, планують набрати ще 30-40 осіб.

Марія Фекете-Паленчарова, директор ТОВ «Росс-Україна» розповіла, що підприємство планує збільшити інвестиції. «Хочемо розширяти виробництво, через це потребуємо більше людей. Маємо це зробити швидко, сподіваємося, що дамо собі з цим раду».

Фахівці Ужгородського районного центру зайнятості кажуть, що у швейному секторі на Закарпатті працює кілька підприємств: зокрема, «Міртекс», «Елла плюс», «Гроклін Карпати». На жаль, зауважують у центрі зайнятості, зараз досить мала пропозиція відповідних працівників, які стоять у центрі зайнятості на обліку. Дуже змінився якісний склад безробітних, через те, що йдуть скорочення в банківський справі, в органах внутрішніх справ. Збільшилась кількість безробітних з вищою освітою, які хотіли себе бачити в інших галузях. Багато з них хотіли б відкрити свою власну справу, шість безробітних (з банківської сфери) відкрили свою власну справу, отримавши допомогу від Ужгородського районного центру зайнятості. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.