У пункті пропуску «Лужанка» за контрабанду вилучили авто за 80 тис

У пункті пропуску «Лужанка» за контрабанду вилучили авто за 80 тисяч гривень.

Спеціально обладнану схованку помітили під час перевірки автомобіля «Ауді 100», який виїжджав із України. Керував іномаркою громадянин Угорщини. 120 пачок цигарок марки “Фест”, 31-річний угорець намагався приховати у спеціально виготовленій схованці, яка знаходилась на вихлопній трубі. Доступ до цигарок став можливий тільки після демонтажу задньої кришки глушника, яка кріпилась на спеціально виготовленій різьбі.

Виявлені тютюнові вироби сума оцінки яких склала 1200 гривень та легковий автомобіль, який оцінили у 80886 гривень вилучили, - повідомили в прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Loading...
Зображення користувача Дідо.

Але ж контрабанди виявили на 1200 грн., а не на 82 тис.!!! У заголовку неточність (суттєва)

Зображення користувача admin.

Так,виправили! Дякуємо за уважність

Зображення користувача Дідо.

Приємно! За співпрацю)

Зображення користувача admin.

:)

Зображення користувача admin.

Вам може і смішно, а угорцю - не дуже. Через 120 пачок у нього драндулет забрали.
Те, що перевозиться на мільйони, ми теж пишемо з посиланням на офіційні джерела, інша річ- що така інформація подається нечасто. І хто на базарі погодиться засвітити своє ім"я та прізвище для матеріалу? Якщо знаєте таких - напишіть, ми опублікуємо.

Зображення користувача Йосип.

Просто смішно таке читати. Шановні редактори, ви молоді розумні люди, про що ви пишете? Про 120 пачок сигарет??? Для кого це! Перестаньте, будь ласка, прибивати і так пригнічений народ! Контрабанди насправді перевозиться не сотні тисяч доларів, щодня!!! Підіть на ринок в Ужгороді і запитайте, як це перевозиться. Невже не можете! Не вподобляйтесь статистам із других ресурсів.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...