У Перечині вдруге проведуть півмарафон листоноші Федора Фекети

У Перечині вдруге проведуть півмарафон листоноші Федора Фекети

28 травня вже вдруге відбудеться Перечинський півмарафон поштаря Федора Фекети.

      Змагання стартують о 10:00 в Ужгороді на вул. Жупанській, а фінішуватимуть у  Перечині на площі Народній поблизу пам’ятника Федору Фекеті. Дистанція півмарафону становить22,195 км.

      Дитяча програма заходу передбачає забіг на три дистанції:

-1399 м– відстань цього забігу вибрана за аналогією до дати першої згадки про Перечин; доріжка для хлопців 2003-2005р та дівчат 2002-2005 р. н.;

-618 м– саме стільки років пройшло з часу першої згадки про місто;       учасниками повинні бути діти 2008-2010 років народження;

-300 м– доріжка для дітей до 7 років.

        Варто зазначити, що з цієї нагоди в Ужгороді відбудуться два забіги:

1) «Забіг 1154» - як символ першої згадки про Ужгород у хроніках Мухаммада аль-Ідрісі. Долучитися можуть діти шкільного віку. Старт на площі Жупанатській, а фінішна точка1154 мзнаходитиметься на вулиці Берчені.

2) «Traminer-run» – забіг названий на честь одного з найвідоміших сортових вин світу Трамінер рожевий, з якого виготовляють «Троянду Закарпаття». Долати дистанцію відстанню2100 мзапрошуються особи віком від 21 року, на яких у кінці забігу чекає пригощання вином із сорту Трамінер.

Старт – площа Жупанатська, фініш – ресторація «Кілікія».

 

Зверніть увагу: ті, хто зареєструється на Перечинський півмарафон до 25 травня, отримають іменний номерок. Окрім того, серед учасників проведуть розіграш на безкоштовний відпочинок у чанах у селі Лумшори. 

Слідкуйте за нами у соцмережах https://www.facebook.com/perechyn.halfmarathon/ та беріть участь у розіграші цінних подарунків.

За репости ви можете отримати:

1. фірмові футболки – 3 шт. (розмір уточнює переможець);

2. фірмові чашки – 5 шт.;

3. бандани з логотипом півмарафону – 5 шт.

Якщо ви бажаєте провести час із користю для здоров’я, тоді гайда реєструватись! http://perechyn-halfmarathon.com/registered-users

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...