У Мукачеві відкрилася виставка, присвячена охоронцям українського кордону. ФОТО

У Мукачеві відкрилася виставка, присвячена охоронцям українського кордону. ФОТО

Вчора у древній архітектурній пам’ятці міста – замку «Паланок» відбулося урочисте відкриття виставки «Кордон» художниці Беати Куркуль, присвяченої героїзму охоронців держави.  Про це повідомили в Мукачівській міськраді.

Під час відкриття виставки з вітальним словом виступили заступник міського голови Мукачева, керуючий справами міськвиконкому Олександр Галай та науковий співробітник Мукачівського історичного музею Анатолій Готько.

У своєму виступі Беата Куркуль зазначила, що кожен сюжет взятий із життя людей, які захищають нас, які бачили війну на власні очі, відчули гіркоту втрат, проявили стійкість в надлюдських умовах. Багатьох художниця знає особисто. Дехто, зображений на її картинах, навіть не здогадується, що став героєм її творчості, інші по мережі фейсбук надсилають свої фото із власними історіями і так стають героями картин… Але їх усіх об’єднує сила духу, витримка, героїзм і любов до своєї держави, на захист якої вони стали.

По закінченні урочистої частини, присутніх запросили до перегляду виставки. Цікаво було послухати від самої художниці історію написання кожної картини, представленої на експозиції, зворушливі розповіді про героїв та події, які стали сюжетом її робіт.


З нагоди відкриття виставки відвідувачі замку мали нагоду переглянути військову техніку та обладнання Мукачівського прикордонного загону, які експонувалися у середньому дворі «Паланку».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...