У Мукачеві відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів

У Мукачеві відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів

У Мукачеві провели відкритий обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.

У турнірі взяли  участь понад 20 спортсменів з різних районів Закарпаття. В результаті змагань серед спортсменів з вадами зору по шахам і шашкам перші місця посіли В. Кондрич і Б. Богуш.

Головними організаторами змагань є Закарпатський обласний осередок української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату і Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з вадами зору.

Що ж до спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, то тут по шахам 1-ше місце посів А. Опачко, а по шашкам – Д. Сухотін.

Призери і учасники були нагороджені кубками, медалями, грамотами і грошовими призами. Крім того, після змагань учасники і переможці за обідом змогли поспілкуватись та поділитись враженнями від турніру в затишній і невимушеній обстановці ресторану «Гавань».

Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець розповів, що такий турнір по шахам в місті Мукачеві проводиться вже шостий раз. «Сподіваюсь, що нам і надалі вдасться проводити такі заходи в Мукачеві регулярно і кожного наступного разу вони будуть проводитись на вищому рівні. Нажаль в умовах економічних і зовнішньополітичних негараздів в Україні організовувати такі турніри вкрай важко. Але навіть в такій ситуації знаходяться добрі люди, які нам допомогли. Ми дуже вдячні всім спонсорам, а також шаховому клубу Мукачева, ресторану «Гавань» та пані Наталії Турянчик, які допомогли нам провести турнір» – заявив Олександр Лизанець.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...