У Мукачеві розкажуть усе про громадський бюджет

2 вересня, о 10:00 в приміщенні Мукачівської міської ради відбудеться семінар «Як подати свій проект на фінансування бюджету громадських ініціатив?». Під час семінару учасники дізнаються як можна вирішувати проблеми їх вулиць та районів за допомогою цього інструменту місцевої демократії.

Бюджет громадських ініціатив – це частина бюджету міста, з якої фінансуються проекти та ідеї надані безпосередньо мешканцями. Це можуть бути як локальні ініціативи, наприклад облаштування зупинок чи благоустрій територій, так і загальноміські проекти, такі як проведення спортивного фестивалю чи облаштування велодоріжок.

Учасники семінару зможуть дізнатись як цей механізм працює в інших містах України, яка процедура реалізації в Мукачеві та зможуть навчитись як готувати проектну заявку на фінансування з бюджету громадських ініціатив.

Участь в заході безкоштовна. Щоб взяти участь потрібно попередньо зареєструватись за посиланням та отримати підтвердження від організаторів - https://goo.gl/forms/09wqxDG5tcWhI1Q12

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...