У Мукачеві на боротьбу із діабетом хочуть виділити понад 8 млн. гривень

Програму в новій редакції на період  до 2020 року прийнялисьогодні на на черговій сесії міськради, Загальний фінансовий ресурс програми збільшено до 8 млн. 189 тис. гривень, в тому числі за рахунок міського бюджету в сумі 6 млн. 867 тис. та державного бюджету (медична субвенція) 1 млн. 318 тис. 

За рахунок програми планують закупити глюкотести з метою забезпечення 100% обстеження дорослого населення із групи ризику на раннє виявлення цукрового діабету; забезпечити 100% визначення рівня цукру крові та сечі всіх хворих , які перебувають на лікуванні в ЦРЛ; забезпечити обстеження всіх хворих на цукровий діабет на рівень протеїнурії для профілактики та раннього виявлення діабетичної нефропатії; закупити тести для вимірювання глісованого гемоглобіну у хворих на цукровий діабет до системи BIO-RAD-10 та витратні матеріали до неї; з абезпечити інвалідів І та ІІ групи тестами для глюкометрів; закупити тести для системи контролю рівня глюкози в крові HemoCueGlucose 201+; забезпечити хворих на цукровий діабет інсуліном за кошти міського бюджету по рецептам лікарів у разі амбулаторного лікування;забезпечення хворих на цукровий діабет ІІ типу цукровознижуючимитаблетованими препаратами за кошти міського бюджету; забезпечення хворих з нецукровим діабетом безкоштовним лікуванням за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та інсуліновими шприцами та голками для шприц-ручок;

Також коштом міського бюджету буде забезпечено виробами медичного призначення дитячого населення, а саме: тест-смужками до глюкометрів, розхідних матеріалів до інсулінових помп, ланцетів,голок до шприц-ручок, - повідомляє Мукачівська міськрада.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...