У Колочаві молодь з Англії, Естонії та України знищувала стереотипи

У Колочаві молодь з Англії, Естонії та України знищувала стереотипи

З 7 до 17 липня у селі Колочава, що на Міжгірщині, відбувався міжнародний молодіжний табір. Понад двадцять хлопців та дівчат із Великобританії, Естонії та України протягом десяти днів намагалися поламати усталені негативні уявлення про свої країни,  – пише ZIK.

Учасники табору організували музичний перфоманс «Стереотип звужує світогляд: у кожного є своя цікавинка». На сцені Колочавської ЗОШ №1 актори-аматори показували стереотипи про рідні країни, а потім їх спростовували.

Зокрема, англійці пояснили, що хоча вони і є великими шанувальниками чаю, однак о 17.00 немає перерви, щоб насолодитися улюбленим напоєм. У цей час вони наполегливо працюють, а не чаюють. Естонці спростовували думку про власну повільність. У свою чергу українці заперечили стереотип про надмірну любов до горілки. Молодь показала, що насправді співвітчизники багато працюють, займаються господарством і вживати алкоголь їм просто ніколи.

Усі стереотипи учасники заходу написали на листках, які поклали у коробку. Місцеві дітлахи допомогли їх «знищити», розірвавши на маленькі клаптики.

«Ми дуже вдячні колочавцям за гостинність і можливість у селі реалізувати свій проект. Протягом цих днів учасники відвідали багато історичних та природних місць краю. Особливо вони були вражені красою озера Синевир та природними ландшафтами національного парку»,- розповів голова молодіжної громадської організації «Люди», яка й організували захід, Дмитро Самарський.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...