У Хусті провели показові заняття з військового обліку

У Хусті провели показові заняття з військового обліку

Знання із організації військового обліку сержантів, солдат запасу та обліку техніки національної економіки вдосконалювали військовослужбовці та працівники військових комісаріатів області. Провели показове заняття на базі Хустського об’єднаного міського військового комісаріату.

- Основна мета таких занять - виховати у тих, хто навчається, почуття необхідності мати високий професійний рівень знань і постійно його вдосконалювати, - зазначили організатори. – Адже навіть в епоху електронного документообігу знання і практика побудови картотек не втрачають актуальності.

Під час навчань присутні розглянули основні вимоги щодо побудови картотеки військового обліку рядового, сержантського складу запасу в районному (міському) військовому комісаріаті та техніки національної економіки. На заняттях військовослужбовці та працівники узгодили погляди щодо організації військового обліку та бронювання на підприємствах, установах, організаціях та порядку перевірки стану військового і бронювання в органах місцевого самоврядування та на підприємствах, - повідомляє Група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...