Тячівські посадовці заради грошей віддали у приватну власність землю школи

Прокуратура Закарпатської області скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно посадових осіб - секретаря та депутата Нижньоапшанської сільської ради Тячівського району.

Чиновники, зловживаючи службовим становищем, використали його всупереч інтересам служби, та підписали ряд документів та висновків, які протирічять Земельному кодексу України. Тим самим чиновники забезпечили незаконну передачу у власність громадянці земельної ділянки загальною площею 0,3871 га.  Згідно оцінки експертів, вартість землі складає понад 178 тисяч гривень. 

У 2014 році голова Нижньоапшанської сільської ради змовився із начальником управління Держземагенства у Тячівському районі (зараз начальник управління Держгеокадастру в Тячівському районі та депутат Тячівської міської ради). Разом посадовці заради хабаря спричимили серйозні фінансові збитки державі і ісцевій громаді. 

Важливо також, що на виділеній земельній ділянці знаходиться насосна станція Нижньоапшанської ЗОШ 1-3 ступенів, отож вона віднноситься до земель освіти. Це робить правопорушення закарпатців ще більш тяжким,  - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...