Туристичний клуб YaDrive провів історичну екскурсію та відкрив нову міні-скульптуру в Ужгороді

Туристичний клуб YaDrive провів історичну екскурсію та відкрив нову міні-скульптуру в Ужгороді

Корисну інвестицію у своїх працівників два роки тому запровадили на підприємстві ТОВ «Ядзакі Україна». Тут створили туристичний клуб YaDrive, покликаний насичувати життя працівників не тільки активними походами у гори, але й відкривати нові сторінки історії краю та вивчати культурні пам’ятки Закарпаття. І хоча у зимовий сезон — не до походів, керівництво ТОВ «Ядзакі Україна» запропонувало учасникам клубу не менш якісний та пізнавальний відпочинок — екскурсійний.

«Раз у році ми проводимо екскурсію Ужгородом, — розповідає Ольга Андрусів, (координатор клубу) — минулого року вивчали центральну частину міста. Зараз трохи змінили формат: влаштували лекцію з історії нашого краю, дізнавалися більше про слов’янство».

Понад годину слухачі не відпускали історика, відомого екскурсовода Юрія Славіка, засипали питаннями та дискутували. Після лекції відбулася екскурсія до Ужгородського замку. Всіх учасників туристичного клубу поділили на три групи, з якими працювали ужгородські історики-екскурсоводи. 

«Наше підприємство зараз дуже сильно розширюється, постійно збільшується кількість членів клубу YaDrive, зараз це понад 100 учасників. Зазвичай ми йдемо у походи в гори, підкорюємо вершини Карпат. Тепер вивчаємо детальніше історію,» — каже Ольга. 

Виконавчий директор ТОВ «Ядзакі Україна» Мілош Босак – серед найактивніших учасників всіх акцій клубу YaDrive. Жваво цікавиться усіма деталями розвитку Закарпаття, вивчає природу Карпат, про які може захоплено розповідати і ділитися враженнями. «Ми прийшли до створення нашого клубу з цікавості.

Тішить також те, що компанія може забезпечити такі програми для своїх працівників. Ми сьогодні провели чудовий день: лекції, прогулянки на повітрі і музейними залами, відкрили пам’ятник, завершимо все турніром з боулінгу та дискотекою. Такі речі допомагають краще налагодити людські стосунки, особливо серед нових співробітників, які приєдналися до нас. Не знаю про кращу інвестицію у співробітників, крім зарплат, ніж такі програми. Люди можуть з користю проводити час, спілкуватися. Історія – це не нудно! Люди мають цікавитися нею, мати бажання  дізнаватися щось нове», — пояснює виконавчий директор.

Завершилась екскурсія пам’ятною подією — члени клубу YaDrive разом із керівником Мілошем Босаком урочисто відкрили міні-пам’ятник князю Лаборцю, встановлений на мурах Ужгородського замку ще минулого року. Саме ТОВ «Ядзакі Україна» підтримало ідею скульптора Михайла Колодка увіковічнити відомого князя і таким чином зафіксувати важливу історичну постать і важливий для Закарпаття період. Відтак міні-скульптуру виготовили і встановили  за кошти підприємства та туристичного клубу.

За словами Мілоша Босака, хотіли встановити пам’ятник,  який би асоціювався з історією Закарпаття, був її символом. Офіційне відкриття відклали спеціально для щорічної екскурсії Ужгородом. Відомий ужгородський історик, екскурсовод, провідник клубу YaDrive Владислав Товтин, відкриваючи пам’ятник додав: «Ми цікавимося історією нашого краю, разом подорожуємо, відкриваємо гори, водоспади, історичні місця. Цього разу в Ужгороді, якому понад 11 віків, по-новому відкрили місце, з якого почалася історія. Із постаті гордого та нескореного князя Лаборця».

Уже в березні-квітні туристичний клуб відкриє сезон походу у гори з палатками. Цього року до туристів YaDrive приєднаються екскурсоводи-історики, знайомитимуть учасників з історичними особливостями Закарпаття у поході. У планах – сплав по Тисі, таку атракцію туристичний клуб теж влаштовує для працівників щороку. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...