Цифри не брешуть: в Ужгороді розкажуть, як контролювати нардепів

У четвер, 22 червня, о 14:00 аналітики Громадянської мережі ОПОРА проведуть в Ужгороді воркшоп “Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних”.

Мета заходу – навчити всіх охочих читати парламентські дані та писати аналітичні матеріали для потреб своєї громади чи навіть для топових українських ЗМІ.

Воркшоп відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою: м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4.

Схожий захід вже відбувся у Києві і за його результатами учасники стали співавторами статей для видань “Український тиждень” та The Insider, підготувавши тексти “Що топ-політики обіцяють і як за це (не) голосують” і “Бурштиновий клінч: чому Рада не узаконює ринок каміння” .

Обидва матеріали були написані на базі парламентських даних онлайн-сервісу Rada4you.org.

Хочете навчитися читати парламентські дані та готувати якісні аналітичні матеріали на їх базі? Зареєструйтеся на воркшопі “Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних”, заповнивши  онлайн-форму за ЦИМ посиланням.

Спікер - аналітик Громадянської мережі ОПОРА Юрій Лісовський

Контактна особа та організатор воркшопу в Ужгороді – Святослав Бабіля (050 100 24 69)

*Примітка. Онлайн-сервіс "Rada4you: вони голосують для тебе"  реалізовується в рамках кампанії «IT tools help to monitor elected officials/ІТ-інструменти допомагають моніторити народних обранців»  Громадянською мережею ОПОРА  у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади. 

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...