Стоматологи УжНУ змагалися за Кубок декана

Учора, 23 травня,  стоматологічний факультет Ужгородського національного університету провів щорічний футбольний турнір «Кубок декана».

У турнірі взяли участь збірна команда викладачів та співробітників (капітан – к.мед.н., доцент Костенко Є.Я.) та збірні команди студентів 1-5 курсів.

Викладачі та студенти показали жваву та емоційну гру. В результаті надзвичайної конкурентної боротьби на полі отримала перемогу команда 4-го курсу. Друге місце зайняла команда 5-гокурсу, третє – команда 1-го курсу.

Кращим голкіпером став капітан збірної викладачів, к.мед.н., доцент Костенко Є.Я. Кращим нападаючим – студент 4-го курсу Дан Я.Я.

Організатор турніру, студент 5-го курсу Гайович  В.В., отримав подарунок декана стоматологічного факультету, д.мед.н., професора Перести Ю.Ю. – мобільний телефон.

Чемпіон турніру, збірна команда 4-го курсу. нагороджена грошовою премією, грамотами та перехідним кубком.

Команди-переможиці нагороджені футбольними м’ячами, грамотами та призами, - повідомили в стоматологічному факультеті УжНУ.