Справа щодо «прем’єр-міністра Підкарпатської Русі» Гецка зараз на розгляді у суді

Кримінальне провадження щодо діяльності «прем’єр-міністра Підкарпатської Русі» Петра Гецка, перебуває на розгляді в Ужгородському міськрайонному суді. 

Про це розповів заступник прокурора Закарпатської області Олександр Василенко.

За його словами, стосовно Гецка, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України», яким розширено коло підстав для проведення спеціального досудового розслідування, слідчим відділом УСБУ в Закарпатській області здійснено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні від 30.04.2014 за підозрою Гецко П.І. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, тобто умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій.

«Наразі кримінальне провадження перебуває на розгляді в Ужгородському міськрайонному суді. 
Сам «невизнаний прем`єр» знаходиться у розшуку і за нашими даними переховується на території Російської Федерації», - каже Олександр Ваисленко. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...