Рятувальники ліквідовували умовну пожежу у перечинській школі. ФОТО

Рятувальники ліквідовували умовну пожежу у перечинській школі. ФОТО

25 квітня члени комісії ДСНС України перевірили готовність служб життєзабезпечення  Перечинського району до дій в умовах виникнення надзвичайних подій.

Цього разу об’єктом виникнення умовної надзвичайної події став загальноосвітній заклад, що у м. Перечин. За тактичним задумом, під час навчального процесу в кабінеті фізики місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів виникла пожежа. Для її ліквідації до місця було направлено пожежні розрахунки, підрозділи нацполіції, медиків, аварійні бригади РЕМ та газової служби. Всього працювало 8 одиниць техніки та 24 особи від служб життєзабезпечення міста.

Через сильне задимлення рятувальники працювали в захисту органів дихання. На щастя загиблих та травмованих не було. Всі учні, вчителі та обслуговуючий персонал були евакуйовані з будівлі дирекцією загальноосвітнього закладу. Рятувальники швидко ліквідували пожежу та не допустили поширення вогню на інші приміщення будівлі.

Загальну  ж оцінку діяльності служб життєзабезпечення Перечинського району та й Закарпатської області загалом, буде дано на підсумковій нараді за участі керівників краю, яка відбудеться у четвер, 27 квітня.

У ДСНС України у Закарпатській області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...