Резонансна "справа Амаровича" вже рік не відкладається судом

15 лютого на телеканалі ICTV у програмі «Ранок» з`явився телесюжет про так звану «резонансну справу судді Амаровича». У сюжеті йшлося про те, що вказане кримінальне провадження не знаходить тривалий час свого вирішення в органах прокуратури Закарпатської області.

До того ж, журналісти використаля коментар начальника слідчого відділу прокуратури області датований 15 лютого, хоча насправді коментар ним був наданий щонайменше півтора роки тому.

Враховуючи, що вказаний телесюжет набув суспільного резонансу, адже посилання на нього з`явилися на кількох обласних інтернет-сайтах, прес-служба прокуратури Закарпатської області уповноважена заявити, що згадане кримінальне провадження за обвинуваченням судді Амаровича В.П., після проведення повного та всебічного досудового слідства, ще 29 лютого 2016 року було скеровано до Апеляційного суду Закарпатської для визначення його територіальної підсудності. При здійсненні досудового розслідування було суворо дотримано усіх норм КПК України щодо особливого порядку кримінального провадження відносно суддів – оголошено про підозру заступником Генерального прокурора України Юрієм Сторожуком.

Принагідно зазначаємо, що розгляд справи по суті розпочався ще у квітні 2016 року Мукачівським міськрайонним судом Закарпатської області.

Слуханя справи декілька разів відкладалися через неявку свідків та самого обвинуваченого Амаровича В.П. (він двічі перебував на лікарняному). Жодного разу слухання справи не було перенесено з вини державного обвинувача. Наступне слухання цієї резонансної справи відбудеться 20 лютого 2016 року, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...