Новини

Реєстратори для відеонагляду: що це таке

На сьогоднішній день система відеонагляду є одним з ключових елементів для забезпечення безпеки на об’єкті та прилеглих до нього територій. Камери спостереження встановлюють практично всюди – не тільки на підприємствах чи громадських місцях, але й на приватних будинках та дачах.

Одну з основних ролей в ланцюжку систем відео нагляду відіграють реєстратори https://control.ua/ohrannye-videoregistratory/ . Що це таке? Які основні типи даних пристроїв? Детальніше – в нашому матеріалі.

Для чого потрібні відеореєстратори 

Реєстратори для систем відео нагляду – це сучасні пристрої, котрі приймають, записують, зберігають та передають відео з камер зовнішнього чи внутрішнього нагляду. Такі пристрої використовують для побудови повноцінної системи відеонагляду.

Загалом розрізняють 4-, 8-, 16-, 32-, 64-канальні відеореєстратори, цей показник залежить від того, скільки камер можна одночасно підключити до пристрою. Разом з тим багатоканальні реєстратори бувають:

  • Зовнішні. Такі, як правило, монтують на фасадах будівель, білбордах, крівлях тощо (наприклад, для відслідковування руху на небезпечних відрізках дороги чи контролю території автостоянок тощо);
  • Внутрішні. Використовують в охоронних системах торгових центрів, офісів, складів та ін.

Класифікація реєстраторів 

Сучасні реєстратори для відеонагляду  випускають з різними типами інтерфейсів, зокрема аналогові DVR, гібридні HVR, з IP-інтерфейсом, HD TVI, HD CVI та AHD.

Аналогові DVR 

Головною особливістю DVR відеореєстраторів є те, що вони підключаються до аналогових камер, приймають дані, записують і зтискають їх. Головню перевагою такої системи є те, що вона може повноцінно функціонувати і без підключення до інтернет-мережі.

Гібридні HVR 

Дані реєстратори можуть працювати як із аналоговими камерами, так і з IP (інтернет-протокольні). Дають доволі якісні відеоролики, а відтак використовуються для контролю значних територій та об’єктів.

IP-інтерфейс 

Реєстратори з ІР-інтерфейсом використовують для підключення до інтернет-протокольних камер спостереження. Головним плюсом таких пристроїв є те, що вони дають дуже якісний запис відео та дозволяють контролювати програмне забезпечення на розсуд користувача.

HD TVI 

Зазвичай такі інтерфейси використовують для бюджетних камер, мають просту та зручну систему управління та здатні приймати дані, що передаються зі значних відстаней.

HD CVI 

Реєстратори HD CVI є доволі популярними, позаяк дозволяють транслювати відео без будь-яких затримок і використовуються для відео нагляду з максимальною швидкістю передачі даних.

AHD-реєстратори використовують там, де є необхідність отримувати максимально чіткий та якісний відеонагляд. Форматуючи відеосигнал, пристрій очищає його від усіх можливих недоліків, зокрема, мерехтіння, відблисків тощо.

Обираючи той чи інший відеореєстратор, врахуйте всі критерії, зокрема кількість необхідних каналів для підключення, тип сигналу, наявність тих чи інших функцій. До речі, якісні та сучасні реєстратори для відеонагляду можна придбати в інтернет-магазині https://control.ua , де представлено широке різноманіття даних пристроїв – за доступними цінами.

"Нагадаємо, Zaholovok нещодавно писав про те, Який ноутбук Lenovo обрати для себе 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.